YEREL VARLIĞIMIZ

GLOBAL HAREKET ETSEK DE, YEREL DÜŞÜNÜYORUZ. YEREL İHTİYAÇLARA, DAMAK TADINA VE TERCİHLERE YÖNELİK NET BİR İÇGÖRÜ SAHİBİ OLMAMIZ, ÖZEL TALEPLERİNİZE YANIT VEREBİLMEMİZİ SAĞLIYOR.

yerel-varligimiz.jpg

Yiyecek ve İçecek hizmetleri için pazar lideri bir firma ile çalışmanın pek çok avantajı olabilir. Fakat yine de Türkiye'nin en büyük işletmelerine hizmet sunan ve yerel lezzetler hakkında bilgisi olan birisiyle çalışma konusunda, ekonomik bir hizmet alıp alamayacağınıza ilişkin bir güvence almak istersiniz.

Size özel hizmetler sunabilme becerimiz, ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemek amacıyla sizinle kurduğumuz diyaloga bağlıdır.

Her bölgenin özellikleri ve karakteri farklıdır; mevcut ve geniş kriterler kapsamında bunları net bir şekilde göremediğimiz takdirde, başlangıç ve bitiş noktamız olan beklentilerinizi karşılama ve beklentilerinizin ötesine geçme misyonumuzu yerine getirememiş oluruz.

Great People Team

BU SİZİN İÇİN NE ANLAMA GELİYOR

Coğrafi açıdan maksimum erişim becerimiz sayesinde yerel bazda neler olup bittiğini ve müşterilerimizin bölgesel (ya da kimi zaman yerel) damak tadının ne olduğunu bildiğimize emin olabilirsiniz.

Eurest'ten hizmet aldığınızda, yerel çiftçi ve üreticileri de desteklemiş olursunuz. Böylece, yiyeceklerin ülkenin yarısını gereksiz yere dolaşmasını önlemek amacıyla yol süresini kısaltmaya odaklanmış dağıtım ağımız sayesinde daima taze yiyeceklerle karşılaşırsınız.