Eggs

En başından itibaren, iş ilişkisinin her iki tarafa da kazandıracağı uzun süreli tabloyu ve gerçek avantajları açık ve dürüst bir şekilde göz önünde bulundurarak, daima akıllı bir finansal düşünce biçimi sunmaya gayret ediyoruz.

Müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarını dinleyip anlama konusunda son derece usta olan satış ekibimiz sayesinde, size mümkün olan en iyi fiyatlandırma yapısını sunabiliyor ve en makul fiyata en iyi yiyecek ve içecek hizmetini alabilmenizi sağlıyoruz.

Adil ve dürüst bir finansal tartışmadan asla kaçınmayız; doğru rakamları açıkça sunduğumuz takdirde, satın alabileceğiniz en iyi hizmeti elde edeceğinizi biliyoruz.

Her türlü ortaklığın etkili bir şekilde yürümesi için, her iki taraf da mevcut rakamlardan memnun olmalıdır.

PERFORMANS GARANTİSİ

BİR ŞARKIDA DA DEDİĞİ GİBİ, 'DÜNYAYI DÖNDÜREN PARADIR'. GERÇEKTEN DE ÖYLE.

Fakat finansal gereksinimlerinizi karşılama biçimimizin yalnızca ucuz değil, aynı zamanda en iyi değeri sunacak şekilde de olması gerektiğini biliyoruz. Bu da yalnızca finanstan çok daha ötesi demek. Maliyeti denklemden çıkaran yaratıcı düşünme sistemi sayesinde, işletmenizin her yönünü dikkate alıyor ve işinize değer katabilmenin yollarını göz önünde bulunduruyoruz.

Sizinle olan iş ilişkimizin ilk gününden itibaren, işletmeniz dâhilindeki her bir birimin gündelik çalışmalarında, işbirliğimizin temelini oluşturan, kararlaştırılmış hizmet düzeylerine yönelik performansımızı sürekli olarak ölçüp, kontrol ediyor, değerlendiriyor ve raporluyoruz.

Ekiplerimizi, yüksek performansın sağladığı bir başarıdan daha fazla hiçbir şey motive edemez, çünkü bunun karşılıklı olarak tatminkâr bir iş ilişkisi sağlayacağının bilincindedirler.

Measure

ESNEK MODELLER

BEĞENİLERİNİZE VE DAMAK ZEVKİNİZE UYGUN OLACAK ŞEKİLDE BİR BÜTÇE OLUŞTURURKEN FİYATLARIMIZI NASIL HAZIRLIYORUZ?

Şüphesiz, bütçe oluşturma biçimimiz ve en başarılı işbirliklerimizi kurarken uyguladığımız yenilikçi düşünce sistemimiz, yemeklerimizi hazırlama biçimimizle çok benzerlik gösteriyor.

Genel sonucun neye benzemesi gerektiğini gösteren net bir tablo sunduğumuz, tüm ana maliyetleri kapsayan bir tarif ve bazı temel finansal malzemeler ile işe koyuluyoruz. Ardından, iş ilişkimizi değerlendirmenin; size ve işletmenize en uygun finansal yapı türlerinin hangileri olduğunu anlayabilmenin en iyi yolunu buluyoruz.

Son olarak, iş ilişkimizin süresini ve özel ihtiyaçlarınızı dikkate alıp, bütçenize tıpatıp uygun bir teklif sunuyoruz.

Measure

NETLİK

PLANLANMIŞ OLSA DA OLMASA DA, KİMSE NAHOŞ SÜRPRİZLERDEN YA DA GİZLİ MASRAFLARDAN HOŞLANMAZ. KENDİ ÇALIŞMA BİÇİMİMİZ, ASLA BÖYLESİNE PROFESYONEL OLMAYAN BİR YAKLAŞIMI BARINDIRMIYOR.

Dürüstlük en iyi ilkedir; en başından itibaren, personelimiz ve onların ekipleri, sizinle dürüstlüğe dayalı bir çalışma gerçekleştirecektir.

Bütçe oluştururken, aklımıza gelen her şeyi göz önünde bulundurmaya çalışıyoruz. Elde ettiğimiz pek çok olağanüstü başarıdan ve kimi zaman da başarısızlıklarımızdan çok şey öğrendik; eski bir söz vardır; 'Yumurta kırmadan omlet yapamazsın' diye.

Size, net ve şeffaf bir düşünme biçimine dayalı, yalın gerçekliği vaat ediyoruz.

Measure

ÖLÇEK

BÜYÜK ŞEYLER HER ZAMAN GÜZEL YA DA ZEKİCE OLMAYABİLİR, FAKAT FİNANSAL KONULARDA DETAYLI DÜŞÜNMEK SON DERECE ÖNEMLİDİR.

Tek bir kişiden geleceğe yönelik işletim bütçenizi incelemesini isteyip ortaya iyi bir şey çıkmasını bekleyemeyiz; bütçenin boyutunu, şeklini ve kullanım biçimini detaylıca düşünüp planlamak üzere bir ekip görevlendiriyoruz.

Elde ettiğimiz finansal sonuçlardan da oldukça memnunuz. Süreç boyunca diğer seçenekleri ve varsayımları da örnek alıp değerlendirmeyi tercih ediyoruz. İşbirliğimizin daha iyiye gitmesini sağlayacak başka alternatifler, akıllı çözümler ve maliyet kontrolleri var mı, bunları araştırıyoruz.

Elbette her bir olasılığın tek tek hesaba katılmasını sağlamak ve rakamların doğruluğundan emin olmak amacıyla, tüm rakamları karşılaştırmalı olarak kontrol ediyor ve finansal uzmanlardan oluşan ekibimizden de her şeyi 2-3 kez kontrol etmesini istiyoruz.

Measure

DENEYİMİMİZ

GENEL OLARAK UZUN DÖNEMLİ İŞ ANLAYIŞIMIZDAN VE MÜŞTERİLERİMİZİN İŞİNE VE ÖZELLİKLE BİREYSEL İHTİYAÇLARINA DUYDUĞUMUZ SEVGİDEN ÖTÜRÜ, ÇOK ÖNEMLİ BİR MALZEME OLAN FİNANSAL DENEYİMİN, HER YENİ İŞ İLİŞKİSİNDE OLMASI GEREKTİĞİNE İNANIYORUZ.

Bu, işletmeye karşı bir şeyler hissetmekle alakalı; bunu, sayısız müşteri ile kurduğumuz benzer finansal işbirliklerinden ötürü neredeyse içgüdüsel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bu, aynı zamanda iş ilişkilerinin yürümesi için başka ne yapılması gerektiğini bilmekle de alakalı. Bir an için, size hazır standart çözümler sunmayacak olsak da, size ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak yaratıcı bir şekilde düşünmemize yardımcı olacak, deneyime dayalı birtakım faydalı referans noktaları da olacaktır.

Taşeron ortaklıkların olduğu bu dünyada, sağlam ilişkilerin yalnızca güven ve deneyime dayalı olarak sürdürülebileceğine inanıyoruz; bizi yukarıya taşıyan şey de bu, yani işbirliğimiz boyunca size doğru rakamları sunmak.

Measure