VERİMLİ MALİYET

FİYAT, SİZİN İÇİN DE BİZİM İÇİN DE SON DERECE ÖNEMLİ. DOĞRU HİZMET İÇİN DOĞRU FİYATI SUNMAK, KALICI BİR İŞ İLİŞKİSİNİN TEMELİDİR. ŞEFFAFLIK, DÜRÜSTLÜK VE KARŞILIKLI GÜVEN, MALİYET MODELİMİZİN TEMEL DEĞERLERİDİR. HEDEFİMİZ, EN İYİ ÇÖZÜM İÇİN EN DOĞRU FİYATI ALMANIZI SAĞLAMAKTIR.

verimli-maliyet.jpg

Fiyat sizin için son derece önemli, bu yüzden, sizi dinliyor ve istediğiniz yiyecek ve içecek hizmeti türünün ve aradığınız fiyatın ne olduğunu tam olarak anladığımıza emin oluyoruz.Şeffalığa ve güvene dayalı, dürüst işbirliği kurmak önceliğimizdir. Fiyatlandırma uygulamamızın temelinde ‘finansal zeka’ dediğimiz bir sistem yatıyor. Aynı zamanda, maliyet sürecimizin her aşamasını proaktif bir şekilde size de açıyoruz.

Sofra Compass Group Türkiye'nin bir parçası olarak, bu pozisyonumuzdan, sizin adınıza ölçek ekonomileri sağlamada faydalanıyor ve aldığınız yiyecek ve içecek hizmeti içerisinde uygulayabileceğiniz verimli tasarruf olanaklarını bulmak amacıyla tedarik zincirinin her bir noktasını sorguluyoruz.

Maliyet ve hizmet sunumunun tüm yönleriyle tam istediğiniz gibi ilgilendiğimiz için, siz de en iyi yaptığınız şeye, yani işletmenizi yönetmeye odaklanabilirsiniz.

Great Food Determination

BU SİZİN İÇİN NE ANLAMA GELİYOR

Tüm ilişkilerimizi adalet ve güven üzerine kurduğumuz için, “ödediğimiz paranın karşılığında iyi veya kaliteli bir hizmet elde ediyor muyuz?” diye endişelenmenize gerek yok, çünkü elde ettiğinizi zaten biliyorsunuz.

Günün sonunda, yiyecek ve içecek hizmeti kadar önemli olan bir başka konu da, tamamen kendi işletmenizin çalışmaları ile ilgileniyor olmanızdır. Endişelenmeniz gereken son şey, yiyecek ve içecek hizmetlerini düşünmek zorunda kalmaktır.

Sürekli denetleme ihtiyacını ortadan kaldırdığımız için, değerli vaktinizi işinizin temel idari konuları ile ilgilenmeye harcayabilirsiniz.