SİZİ TANIYORUZ

ÇALIŞTIĞIMIZ HER İŞLETME VE KURDUĞUMUZ HER İLİŞKİ BİZİM İÇİN SON DERECE EŞSİZDİR. STANDART ÜRÜNLER SATMAYA ÇALIŞMAKTAN ZİYADE, TAMAMEN SİZE VE İŞLETMENİZ İÇİN ÖNEM TEŞKİL EDEN ŞEYLERE KONSANTRE OLARAK, İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇÖZÜM BULMANIN GÜCÜNE İNANIYORUZ.

Sizi tanımak, ekibinizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamak, ilişkimizin başlangıç noktasıdır.

Sorunları ve zorlukları birlikte anlayabilmek, kişisel kimyaya bağlıdır ve uzun süreli bir iş ilişkisi kurup mükemmel şeyler yapabilmenin en temel noktasıdır.

İş ortaklıklarımızın her birinde bazı çok önemli ve 'hemen halledilmesi gereken' ihtiyaçlar vardır, fakat çoğunlukla birlikte bir galibiyet stratejisi yaratmadaki asıl zorluk, az çok üstü kapalı detaylarda yatar.

Sizi doğru tanıyabilmek, birlikte çalıştığımız her gün ekibinize mümkün olan en iyi gıda hizmetini sunmak için işbirliği yaparak ilişkimizin sınırlarını belirleyebilmemize ve böylece ortak hedefimizi bir an bile gözden kaybetmememize yardımcı olur.

Food - Fish

PROAKTİF DESTEK

BİZİMLE KURACAĞINIZ BİR İLİŞKİ, EVLİLİK YOLUNDA VERİLEN VE 'BALAYI' DÖNEMİNDE DAHA DA EKLENEN ÇOK SAYIDA VAATTEN DAHA FAZLASIDIR.

Eurest, iş ortaklıklarını, yalnızca herkesin enerjik olduğu iş başlangıcında değil, birlikte çalıştığımız her an boyunca, sizin ve ekibiniz için uzun süreli bir çalışma sunma taahhüdü ve sorumluluğu ile kuran bir firmadır.

Sofranıza taze fikirler, yeni girişimler ve yaratıcı düşünceler taşımaya devam edeceğiz.

Mümkün olan en iyi hizmeti sunmak üzere birlikte çalışan bir ekibin parçası olarak, işinizi kendi işimiz gibi görmekten onur duyuyoruz. Daha da güçlenmek adına tedarikçilerimizden de aynı şeyi bekliyor ve sizden de aynısını bizden talep etmenizi bekliyoruz.

Açık fikirli ve düşünceli bir biçimde çalışıyoruz; düzenli olarak yapılan değerlendirmeler ve uzun vadeli planlamalar ise, ek olarak alternatif düşüncelerle tatlandırılmış iş ilişkilerimizi taze tutmamızı sağlıyor.

Food - Fish