İŞ HAYATINIZA TAT KATIYORUZ

EUREST, BESLENME İLE İLGİLİ BİLGİLER SUNARAK TOPLU YEMEK HİZMETLERİ SEKTÖRÜNDE LİDER KONUMA ULAŞMIŞTIR.

Müşterilerimize, yağ, karbonhidrat, protein, lif, tuz ve kalsiyum oranları ile kalori miktarını gösteren etiketler aracılığıyla dengeli bir şekilde beslenmelerine yardımcı olacak bilgiler sunuyoruz.

Eurest, özel programı sayesinde, çalışanların yedikleri yiyecekler ve içecekler hakkında bilgili bir seçim yapmalarını sağlamak amacıyla kendilerini bilgilendirmeye ve böylece mükemmel lezzette sağlıklı seçenekler sunmaya odaklanıyor!

Bu şekilde, aynı zamanda çalışanların refahına, sağlık ve beslenme ile ilişkili sorunlar nedeniyle devamsızlığın yol açtığı maliyete ilişkin müşteri bilincini artırmaya yönelik çözümler de sunuyoruz.

Food - Fish

SORUMLULUK ANLAŞMASI

SAĞLIKLI ÇALIŞANLAR, SAĞLIKLI BİR KURUM

SAĞLIĞIMIZ VE ZİNDELİĞİMİZ, ÇOĞUNLUKLA YEDİĞİMİZ YEMEĞİN KALİTESİNE BAĞLIDIR. BİR HAZIR YEMEK FİRMASI OLARAK, İHTİYAÇLARINIZI KONUŞUYOR VE ÇALIŞANLARINIZIN, YANİ KONUKLARIMIZIN SORUMLULUĞUNU PAYLAŞIYORUZ. BU YÜZDEN, "SAĞLIKLI BESLENME VE İYİ YAŞAM" ADLI SAĞLIK PROGRAMIMIZI SUNMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.

Bu program sayesinde, konuklarımızı daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir bir yaşam tarzına teşvik etmek istiyoruz. Bunu, kendilerine daha sağlıklı ürünler sunarak ve bu ürünler hakkında bilgiler sağlayarak gerçekleştiriyoruz.

İhtiyacınız olan ve keyif aldığınız yemekler
Bizim için sağlık demek, daha sağlıklı yemekler, daha bilinçli bir yaşam biçimi, kilonuzu sağlıklı bir biçimde korumanız ve yediklerinizden zevk almanız demek. Bu nedenle, yemeklerimizde her geçen gün daha fazla sağlıklı gıda ürününü dengeli kombinasyonlar halinde kullanıyoruz. Aynı zamanda konuklarımızın dikkatini buna çekiyor ve onları daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir bir diyet uygulamaya teşvik ediyoruz. Çünkü bu, Sağlıklı Beslenme ve İyi Yaşam programının en büyük hedefi.

Bizimle, farkında bile olmadan daha sağlıklı yemekler yersiniz
Konuklarımızı bilgilendirmenin yanı sıra, yemeklerimizi de daha sağlıklı bir hale getiriyoruz. Her yıl, yemeklerimizi daha az tuz, şeker, yağ ve kalori içerecek şekilde düzenliyor, daha fazla sebze, lif ve sağlıklı yağ ekliyoruz. Dolayısıyla bizimle, aynı yemeği yemeye devam etseniz bile her seferinde daha sağlıklısını yiyorsunuz.

Food - Fish

ÜRÜN GELİŞTİRME EKİBİ

ÜRÜN GELİŞTİRME EKİBİMİZ NELER YAPAR

Ürün Geliştirme Ekibimiz, son derece yetkin ve deneyimli şeflerden, gıda ve sağlık eğitmenlerinden, diyetisyenlerden, yiyecek ve içecek yönetimi uzmanlarından ve beslenme uzmanlarından oluşmaktadır. Bu ekip, Sofra Compass Group Türkiye bünyesindeki genel yiyecek ve içecek hizmetleri gelişiminden sorumludur. Mesleki deneyimlerinden Sofra Compass Group Türkiye dahilinde faydalanılır, sağladıkları katkılar, yiyecek ve içecek hizmetlerimizin sürekli olarak gelişmesinin ve ilerlemesinin bir göstergesidir.

Yetenekli ürün geliştirme ekibimiz sayesinde, olağanüstü bir işletme desteği sunacağımızı ve yiyecek ve içecek hizmetleri ile toplu yemek sektörlerindeki yeni ve yenilikçi trendlerin daima lideri olacağımızı garanti ediyoruz.

TÜRKİYE’DE BULUNAN BESLENME YETKİLİLERİMİZ AŞAĞIDAKİ SORUMLULUKLARA SAHİPTİR:

  • Sofra Compass Group Türkiye ‘ye beslenme bilgileri sunmak
  • Beslenme analiz sisteminin kontrolünü sağlamak
  • Tarif veritabanı sisteminin kontrolünü sağlamak
  • Ürün gelişimini desteklemek
  • Tarif gelişimini desteklemek
  • Sağlık, çevre ve sürdürülebilirlik konularında tavsiyelerde bulunmak
  • Beslenme eğitimini desteklemek
  • Etiketlendirme ile sağlık ve beslenme ile ilgili diğer konulardaki resmi irtibat noktamız olmak

Beslenme uzmanlarımıza sormak istediğiniz herhangi bir soru var mı? Sofra Compass Group Türkiye Merkez Ofisimiz ile buradan irtibat kurabilirsiniz.

Food - Fish