Cooking Boiled Egg

 

SUNDUĞUMUZ HİZMET ÇÖZÜMLERİNİ ASLA "KALIPLAŞTIRMIYORUZ".

Asıl olan, sizin için neyin önemli olduğunu anlamak, sizin ve ekibinizin ne istediğini bilerek doğru ekiple, doğru fiyatla, doğru yemeklerle doğru çözümü sunmaktır.

 

YEMEK

KARŞILIKLI SEVGİMİZ

YEMEK YEMEYİ SEVİYORUZ VE EVET, İTİRAF EDİYORUZ; BİZLER USLANMAZ BİRER 'GURMEYİZ'. BU 70 YILDIR GENLERİMİZDE VAR.

Hepimiz yemek yemek ve enerji toplamak için yaptığımız işe ara vermeye ihtiyaç duyarız. Biz mükemmel yemeklere olan sevgimizi, yemek saatlerini unutulmaz ve eğlenceli kılmaya, en önemlisi de, sabırsızlıkla beklenen bir ana dönüştürmeye adadık.

Eski bir söz vardır, "ordu midesinin üzerinde yürür" diye; aslında sanayi ve iş dünyasını yansıtan çok doğru bir sözdür. İyi beslenmiş bir iş gücü, mutlu bir iş gücü demektir, mutlu bir iş gücü ise daha iyi performans gösterir, yani mutluluk başarıyı getirir.

Masanızdan ya da günlük iş yükümlülüklerinizden değerli birkaç dakikanızı ayırarak dostlarınızla ve iş arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz yemek molalarınızı, sürdürülebilir ve etik bir biçimde hazırlanmış lezzetli ve besleyici yemeklerle günün en keyifli ve özel anlarından biri haline getiriyoruz.

Food - Fish

İÇGÖRÜ

EN EŞSİZ MALZEMEMİZ

SİZE İSTEDİĞİNİZİ SUNABİLMEMİZ İÇİN, ÖNCE SİZİ, İŞİNİZİ VE EKİBİNİZİ TANIMAK İSTERİZ, BÖYLECE, SİZDEN ÖĞRENECEKLERİMİZİ 70 YILLIK DENEYİMİMİZLE İLİŞKİLENDİREBİLİR, SİZİN VE İŞİNİZ İÇİN EN DOĞRU ÇÖZÜMÜ SUNABİLİRİZ.

İçgörü ve araştırmanın, yeniliğin can damarı olduğuna inanıyoruz; müşterilerimizin isteklerini dinleyerek ve ihtiyaçlarına karşılık vererek, sunduğumuz hizmetleri sürekli olarak geliştirebiliyoruz.

Bunu, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kapsamlı müşteri anketlerinden elde ettiğimiz geri bildirimlerle harmanlıyoruz. Bu da, ortaya çıkan trendleri ve fırsatları anında belirleyerek sektör liderliğimizi korumamıza yardımcı oluyor.

Türkiye'de, "Gastronomi ve İnovasyon Ekibi" adını verdiğimiz kendimize ait bir yiyecek ve içecek yönetim grubumuz var. Bu ekip, eğlenceli, ilham dolu, seyahat etmekten hoşlanan, besinlerle ve ürün testleri ile ilgili kapsamlı bilgiye sahip, aynı zamanda Eurest'teki müşterilerimize sunduğumuz menüleri geliştirebilen şeflerden meydana geliyor.

Çok basit bir formül uyguluyoruz; araştırmalardan elde ettiğimiz içgörüleri yeni fikirlerle ve en iyi uygulamalarla bir araya getiriyoruz, bu da, her seferinde daha fazlası için geri dönen mutlu çalışanlar sayesinde yiyecek ve içecek hizmetlerimizin işleyişini daha da başarılı kılıyor.

Chef

ÇEŞİTLİLİK

YAŞAMIN TUZU BİBERİ

NE DEMİŞLER, ÇEŞİTLİLİK YAŞAMIN TUZU BİBERİDİR… HAYATIMIZDA UYANIK KALDIĞIMIZ SAATLERİN ÜÇTE BİRİNİ ÇALIŞARAK GEÇİRDİĞİMİZ DİKKATE ALINDIĞINDA, TEMEL YİYECEK GEREKSİNİMLERİMİZDE TERCİHLERİN ÖN PLANA ÇIKMASI HİÇ DE ŞAŞIRTICI DEĞİL.

Parolamız, çeşitlilik ve seçenektir; hem alışkanlıklarından vazgeçmeyen kişileri, hem de yeniliklere açık olan kişileri mutlu etmek amacıyla, geleneksel ve yenilikçi mutfakları bir araya getirdik; tüm tat alma organlarınızı, Türk ya da dünya mutfaklarından son trendlere, mevsimsel yemeklerden atıştırmalıklara kadar her alanda güzel bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Variety

YENİLİK

ÜRETİMDEKİ LEZZET

YARININ LEZZETLERİNİ SUNMAK, YAPTIĞIMIZ İŞİN EN HEYECAN VERİCİ YÖNLERİNDEN BİRİ. DENENMİŞ VE TEST EDİLMİŞ EN İYİ MENÜLERİMİZ, SAP TABANLI ONLINE MENÜ YÖNETİM ARACIMIZDA TOPLANIYOR. FAKAT AYNI ZAMANDA YARINKİ SİHİRLİ MUCİZENİN NE OLACAĞINI GÖRMEYİ DE SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ.

Gastronomi ve İnovasyon Ekibimiz ve Şeflerimiz sınırsız fikirlere sahip; biz de bu fikirleri alıp mümkün olan en kısa sürede hayata geçiriyoruz. Menü planlama ve pazarlama departmanlarımız da müşterilerimizi memnun etmek üzere bu fikirleri gerçeğe dönüştürüyor.

Mükemmel fikirler en üst sırada yerlerini alıyor, biz de tarifleri titizlikle test ediyor ve hangi müşterilerimizin bunları beğeneceğini belirlemeye çalışıyoruz. Gastronomi ve İnovasyon Ekibimiz, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte bu test sürecinde önemli bir role sahip. Yeni fikirleri müşterilere en iyi biçimde sunmanın yolları geliştiriliyor ve ardından, güçlü, ilginç ve denenip test edilmiş menüler ve ürünler sunuma hazır hale getiriliyor. Gününüzü tatlandırmaya hazırız!

Pear

KİŞİYE ÖZEL

SİZİN İÇİN

İŞ HAYATINDA GEÇİRDİĞİMİZ YILLAR SAYESİNDE, SİZİN İÇİN NEYİN ÖNEMLİ OLDUĞU KONUSUNDA YOĞUN BİR BİLGİ BİRİKİMİNE SAHİP OLDUK. SİZİN VE EKİBİNİZİN NE İSTEDİĞİNİ ANLAMAK İÇİN VAKİT AYIRARAK, SİZE ÖZEL EN DOĞRU ÇÖZÜMÜ SUNUYORUZ.

Size ve ekibinize özel, lezzetli ve taze yemekler hazırlayabilmemizin temeli iyi bir gıda planlama süreci ve sahip olduğumuz eşsiz beslenme bilgisiyle başlıyor. Asla başka bir müşteri ile aynı hizmeti almayacaksınız, çünkü her bir iş ilişkisi, bireysel ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda son derece özeldir.

Tüm Türkiye'deki milli iş gücünü sabah, öğle ve akşam (bazen de 7/24) doyuruyor olmaktan gurur duyuyoruz. Aradığınız yiyecek ve içecek hizmetleri çözümü ne olursa olsun, size mümkün olan en iyi yemekleri sunmaya kararlıyız.

Sahip olduğumuz deneyim sayesinde mevcut olanakları kullanarak, yarını planlarken, bugünün gereksinimlerini karşılayan bir faaliyet planı oluşturabiliyor ve sunduğumuz vaatleri yerine getirebiliyoruz.

Cafe

HESABINI BİLMEK

DOĞRU FİYAT SUNUMU

SİZE NE TAVSİYE EDERSEK EDELİM YA DA SİZ NE İSTİYOR OLURSANIZ OLUN, NİHAİ DENKLEMİ ASIL ŞEKİLLENDİREN ŞEY MALİYET VE BÜTÇEDİR.

Elbette fiyat tüm müşterilerimiz için son derece önemlidir. Bizim için de öyle. Bu yüzden, isteklerinizi ve böylesine üstün bir hizmet için ne ödemek istediğinizi anlamak üzere sizi dinliyoruz. Bize göre, size en uygun yiyecek ve içecek hizmetleri çözümü açısından doğru fiyatı bulmak, uzun süreli ve kalıcı bir ilişkinin temelidir.

Sofra/Compass Group Türkiye'nin bir parçası olarak, ölçek ekonomilerinden sizin adınıza faydalanabiliyoruz. Tedarik zincirimiz içerisinde size yansıtabileceğimiz tasarruf fırsatlarını ortaya çıkarmak için de çok çalışıyoruz.

Beans