SUNDUĞUMUZ HİZMETİN TEMELİ

EKİBİMİZ

İŞİMİZİN YEMEK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ, YARI YARIYA HAKLI SAYILIRSINIZ; GERÇEK ŞU Kİ, BİZİM İŞİMİZ TAMAMEN EKİBİMİZLE ALAKALI.

İşimizin sizin için ve sizinle birlikte, mükemmel bir şekilde ilerlemesini sağlayan şey, ekibimizdir; kim oldukları ya da hangi bölümde çalıştıkları mühim değil.

Yaptıkları işe kattıkları tutku, kendini adamışlık, sevgi ve hepsinden önemlisi sorumluluk duygusu, sunduğumuz yemeklere can ve ruh katar ve her bir yemeği özel bir ana dönüştürür.

Resmiyete dayalı olmayan, sıcak, samimi, hakiki, tutkulu ve müşteri odaklı temel ‘Eurest Yöntemi’ davranışlarını dikkate aldığımız güçlü istihdam süreçleri sayesinde, daha en başta doğru kişiyi işe alabilme becerimizle gurur duyuyoruz. Neden mi bu davranışları benimsiyoruz? Çünkü müşterilerimize sorduğumuzda, mükemmel bir müşteri deneyimini temsil eden şeyin bu davranışlar olduğu yanıtını aldık. Eski bir söz vardır, ağaç yaşken eğilir; bu her zaman tam anlamıyla doğru olmasa da, ekibimizin ve davranışlarımızın, kimliğimizin ve yaptığımız işlerin daimi bir parçası olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Bu davranışları güçlendirmek, ekibimizi, sunduğumuz hizmetleri ve işiniz üzerinde olan etkimizi geliştirmenin temelidir.

"Başarı bir yolculuktur, varış noktası değil." – Ralph Arbitell

Ekibimizi, çok özel "Mutfak Ekibine" katılma fırsatından e-eğitim modülleri, eğitim kılavuzları ve stajyerlik olanaklarına kadar her türlü süregelen eğitim ve gelişim programları ile destekliyoruz. Gelişim programlarımızda, çok değerli ekibimize, proje müdürlüğünden operasyon yöneticiliğine kadar pek çok heyecan verici kariyer gelişim fırsatları sunuyoruz.

"İşler zorlaşınca insanların niteliği meydana çıkar; kimisi kollarını sıvar, kimisi burun kıvırır, kimisi ise toz olur." – Sam Ewing

People

BİZİ FARKLI KILAN

EUREST YÖNTEMİ

Amacımız mükemmeliyet ve istikrar olduğu için, size mükemmel bir yiyecek ve içecek hizmeti sunabilmek adına her bir süreci tek tek planladık. Bu benzersiz çalışma biçimimize Eurest Yöntemi adını verdik.

Üç temel şeyi sunmayı taahhüt ediyoruz; kalite, hizmet ve fiyat. Diğer hizmet sağlayıcılar sizi bu üçünden yalnızca ikisini seçmeye zorlarken, biz her üçünü de sunuyoruz.

  • Kalite, iş gücünüzün mutlu ve sağlıklı olması açısından dengeli bir besleyiciliğe sahip menülerle birlikte, tedarik zincirinde güvenli bir şekilde sunulan en yüksek standarttaki malzemelerimizdir.
  • Hizmet, satış ekibinizin tam olarak hangi sorunlarla karşı karşıya olduğunuzu ve ne istediğinizi anlamasını sağlamak ve personelinize nasıl muhteşem yemekler hazırlayıp sunacağını bilen bir yiyecek ve içecek hizmetleri ekibi temin edebilmektir.
  • Fiyat, sizin için mümkün olanın en iyisini, tamamen şeffaf bir şekilde sunuyor olmamızdır.

Malzeme tedarikinden yemeklerin hazırlanıp servis edilme biçimine, çalışanlarınızı nasıl karşıladığımızdan onlarla nasıl iletişim kurduğumuza ve her bir ziyareti, onların tekrar gelmek istemesini sağlayacak şekilde nasıl özel bir hale getirdiğimize kadar, sürecin tek tek her yönünü düşünüyoruz.

İşiniz büyük ölçekli de olsa, küçük ölçekli de olsa, Eurest Yöntemi bizim için, müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmemize yardımcı olan standartları oluşturup koruyan güvenilir bir kılavuzdur.

İŞİMİZİN TEMELİNDE

ODAK NOKTAMIZ SAĞLIK VE GÜVENLİKTİR

Güvenli bir ortam ve uygulamalar sunmak, daima birinci önceliğimizdir.

HER BİR KURUŞA DEĞER VERİYORUZ

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sunduğumuz her şeyi, maliyet uygunluğunu göz önünde bulundurarak ve israf oluşumunu ortadan kaldırarak sunuyoruz.

MÜŞTERİ VELİNİMETİMİZDİR

Müşterilerimiz, karar alma sürecimizdeki ana etmendir; esas önemli olan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek ve her fırsatta beklentilerinin ötesine geçmektir.

ÜRÜNLERİMİZİN TANITIMINA ÖNEM VERİYORUZ

Gururla göstereceğimiz mükemmel ürünlere sahip olmamız sayesinde, ekibimiz müşterilerimize orijinal tavsiyelerde bulunabiliyor.

MÜKEMMELLİK EN BÜYÜK TUTKUMUZ

Her gün en yüksek standartlara ulaşma tutkusuyla çalışıyoruz; bu bizim her zamanki çalışma biçimimiz.

MÜŞTERİMİZ İŞ ORTAĞIMIZDIR

Müşterilerimizin adına hizmet sunduğumuzu asla unutmuyoruz. İş ortaklığımıza daima taze fikirler ve yenilikler katıyoruz.

 

Difference

NEDEN TERCİH EDİLİYORUZ

Tek Kelimeyle; Fırsatlar.

KARİYER GELİŞİMİ, YENİ BECERİLER, MESLEKİ DENEYİMLER YA DA SADECE BÜYÜK BİR SEKTÖR VE ÇEŞİTLİLİK İSTİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ.

Eurest, sektördeki her bireye, öğrenim ve beceri geliştirme programları ile sektörün en iyisi olan olağanüstü kariyer geliştirme fırsatları sunuyor.

Ekibimizin her geçen gün size daha iyi hizmet vermesini sağlayan şey, geniş müşteri portföyümüz, sunduğumuz farklı görevler ve kendi titiz mükemmeliyet standartlarımız çerçevesinde her müşteri deneyimini kusursuz bir hale getiriyor olmamızdır.

People

BİZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Yeni Yeteneklerle Tanışmak İsteriz

Sağlam istihdam koşulları, iyi ve güvenli bir çalışma ortamı, özenli bir yönetim sistemi ve harika gelişim fırsatları sunuyoruz. Ayrıca, çalışanların yararlanabileceği pek çok imkân da sunuyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ Mİ İSTİYORSUNUZ? BURAYA TIKLAYIN

Join Us