GÜVENLİ HİZMET

SAĞLIK, GÜVENLİK VE ÇEVREYE İLİŞKİN KÜLTÜREL PROGRAMIMIZIN YANI SIRA, GIDA GÜVENLİĞİ, ÇEVRE YÖNETİMİ VE SGÇ EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ, TÜM EKİBİMİZİN POZİTİF GÜVENLİK DAVRANIŞLARI EDİNMESİNİ SAĞLIYOR. SAĞLIK, GÜVENLİK VE KALİTELİ YAŞAM, EUREST İÇİN YAZILI SÜREÇLERDEN VE PROSEDÜRLERDEN ÇOK DAHA ÖNEMLİ.

guvenli-hizmet.jpg

Güçlü bir güvenlik liderliği kültürüne inanıyoruz.

Dikkatli bir şekilde tasarlanmış ilke ve prosedürlerimiz, sunduğumuz hizmetlerin yalnızca doğru değil, aynı zamanda yasal açıdan da uygun ve sınıfının en iyi olmasını sağlamak amacıyla net bir şekilde aktarılıp uygulanmaktadır.

Tüm birimlerimiz ISO 9001 (Kalite Yönetimi), ISO 14001 (Çevre Yönetimi), ISO 50001 (Enerji Yönetimi) ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi), ISO10002 (Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi) ve İSG OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi) belgelerine sahiptir.

Kapsamlı denetim programlarımız, gelişim sistemlerimiz ve yüksek uyumluluk düzeyleri ile pozitif davranışlar sağlamamız “çalışma biçimimizin” bir göstergesidir.

Great People Team

BU SİZİN İÇİN NE ANLAMA GELİYOR

Bir numaralı önceliğimizin SGÇ oluşu sayesinde, sunduğumuz yemeklerin kaynağı ve bütünlüğü ile ekibimizin ve müşterilerimizin güvenliği ve sağlığının bizim için en önemli şey olduğuna gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Sağlık ve güvenliğe olan yaklaşımımız, bir dizi yazılı talimat yerine insanların davranışlarının sürekli olarak gelişimini esas alan kültürel bazlı bir yaklaşımdır. Tüm ekibimizin, boş sözlerle göstermelik bir hizmet sunmasından ziyade, kendilerini pozitif sonuçlara tamamen adamış olduklarını görebilirsiniz.

Sağlık ve güvenlik kalitesi ile çevre standartları açısından tamamen ISO uyumlu olan tüm birimlerimiz, aksiyonlarımızın sözlerden çok daha etkili olduğunu ortaya koyuyor.

Tüm işletmelerle (elbette sizinki de dahil olmak üzere) çevresel etkiyi her geçen gün daha da azaltmaya odaklanıyoruz. İster gıda nakliye süresini azaltmak, ister kirliliği önlemek, isterse atık yönetimi ya da enerji tasarrufunu sağlamak olsun, kapsamlı geri dönüşüm ve yeniden kullanım programımız sayesinde, kendini karbon ayak izini azaltmaya tamamen adamış bir kurum ile çalışacağınıza emin olabilirsiniz.