ÜLKE ÇAPINDAKİ VARLIĞIMIZ

TEDARİKÇİLERDEN VE DİSTRİBÜTÖRLERDEN OLUŞAN KAPSAMLI ULUSAL AĞIMIZ SAYESİNDE, NEREDE OLURSANIZ OLUN, SİZE DAİMA YAKINIZ. SİZE FİZİKİ OLARAK DA, HER ŞEKİLDE YAKINIZ.

Lojistik, ana gücümüzdür; gerek tedarik sürecinin aksamasından dolayı, gerekse genel olarak kaynakları artırma ihtiyacından ötürü, hızlı davranabilme becerimiz sayesinde Eurest olarak, ne olursa olsun, tüm yiyecek ve içecek hizmeti ihtiyaçlarınızı güvenli ve verimli bir şekilde karşılayacağız.

Tedarik ekibimiz, en iyi gıdaları ve gıda dışı ürünleri maksimum değerde tedarik edebilmek için satın alma gücümüzden ve skalamızdan faydalanıyor. Bunca yıllık dünya standartlarında tedarik zinciri yönetimi ve lojistik deneyimimiz, en iyi ürün ve hizmeti sunmamızı sağlıyor.

Gelişmiş işletim ve işgücü sürecimiz, verimliliğimizi maksimum seviyeye çıkarıyor; elde ettiğimiz sonuçları, sektör kıstasları ve performans hedefleri doğrultusunda analiz ediyoruz.

Measure

LOJİSTİK DENEYİM

TEDARİKÇİLERİMİZLE OLAN İŞBİRLİĞİMİZ, TAPTAZE ÜRÜNLERİ 'TARLADAN ÇATALA' SON DERECE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE ALABİLMEMİZİ VE BUNLARI ÇEVRE DOSTU ARAÇLARLA, DUYARLI BİR YEREL HİZMET ANLAYIŞI İLE ÜLKE ÇAPINDA DAĞITABİLMEMİZİ SAĞLIYOR.

Hedefimiz; güçlü depomuz, farklı sıcaklıklara ulaşabilen kamyonlarımız ve çevre dostu araçlarımız sayesinde karbon salınımını azaltma konusunda sektör lideri olmaktır.

Fakat çevre dostu olmak sadece uygun araçlar ve depolar kullanmanın biraz daha fazlasını gerektirir; farklı müşteri ve tüketici ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, kendimizi en yüksek kalitede gıda ve malzeme tedarik etmeye adadık.

Ürün tedarikinde altı aşamalı bir süreçten geçiyoruz;

1. İşletme gereksinimlerinin belirlenmesi
2. Temel ihtiyaçların belirlenmesi
3. İhtiyaçlara uygun tedarikçilerin bulunması
4. Maliyetin/ürünlerin ana kriterlerinize göre test edilmesi
5. Ana dağıtıma entegre edilmesi
6. Sürekli yenilik ve ilerleme sunabilmek için bu bilgilerden faydalanılması

Measure

KUSURSUZ DEĞİŞİM

DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN İŞLETMENİZ NE KADAR BÜYÜK YA DA KÜÇÜK OLURSA OLSUN. BİZİ SİZİNLE ÇALIŞMAK ÜZERE GÖREVLENDİRDİĞİNİZDE; KALİTE KONTROL, ÜRÜN VE HİZMET TUTARLILIĞI, GENEL OLARAK EN İYİ UYGULAMALARI SAĞLAMAK AMACIYLA TÜM İŞLETMELERİMİZDE BENİMSEMİŞ OLDUĞUMUZ SİSTEMLER VE SÜREÇLER, KUSURSUZ BİR DEĞİŞİM SAĞLAYACAK ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

Bu sistemler, işimize büyük bir şevkle sarılmamızı ve eksiksiz bir kaynağa sahip tam bir hizmet sunabilmemizi sağlıyor.

Elbette yalnızca yemeğin kalitesinde değil, yemeğin hazırlanış ve sunuş biçiminde de farkı hissedeceksiniz. Hizmet, düşünce yapısı ile yakından ilişkilidir; Eurest Yöntemi adını verdiğimiz süregelen eğitim programlarımız, her düzeyde pozitif bir tutum elde etmemizi sağlıyor.

Measure

KARMA PORTFÖY

HİZMET VERDİĞİMİZ GENİŞ MÜŞTERİ PORTFÖYÜMÜZDE, FARKLI SEKTÖRLERDE FAALİYET GÖSTEREN BÜYÜK ENDÜSTRİYEL TESİSLERDEN KÜÇÜK TİCARİ İŞLETMELERE KADAR PEK ÇOK KURULUŞ YER ALIYOR.

Modern yemekhanelerden şık kahve dükkânlarına kadar her türlü formatta geniş kapsamlı bir yemek hizmeti sunabiliyor ve tüm iş yerleri için ideal bir yiyecek ve içecek hizmetleri çözümü sağlayabiliyoruz.

Büyük ve global bir yiyecek ve içecek hizmetleri işletmesinin parçası olmanın avantajı, neredeyse her boyut, biçim ve türdeki ticari kuruluşlarda hizmet sağlayabilme deneyimine sahip oluşumuzdur.

Her birinde uyguladığımız ilkeler ise daima sabittir; global satın alma gücü, yerel hizmet.

Measure