COĞRAFİK DAĞILIM

DÜNYA ÇAPINDAKİ PAZAR LİDERLİĞİMİZİN SONUCU OLARAK ELDE ETTİĞİMİZ SATIN ALMA GÜCÜMÜZ, NEREDE OLURSA OLSUN, TÜM MÜŞTERİLERİMİZİN FAYDASINA OLACAK ŞEKİLDE, HİZMET DÜZEYİMİZİ YUKARIYA TAŞIMADA VE DEĞERİMİZİ MAKSİMUM SEVİYEYE ÇIKARMADA BİZE ÇOK BÜYÜK BİR AVANTAJ SAĞLIYOR.

cografi-dagilim.JPG

Global ağımız sayesinde, bol miktarda bilgiye erişim sağlayabiliyor, en iyi uygulamaları benimseyip paylaşabiliyoruz. Dünya standartlarında bir tedarik zincirinden yararlanabiliyor ve makro ölçek ekonomilerini kullanabiliyoruz. Bunların tamamı da grup çapında bir hizmet sistemi tarafından destekleniyor. Bu da, ürün hizmet kalitesinden ödün vermeden en iyi değeri elde edebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda, yerel bir yaklaşımla hareket ederek yiyecek ve içecek tedarikine yönelik kaynak ve sürdürülebilirliğe odaklanıyoruz.

Great People Team

BU SİZİN İÇİN NE ANLAMA GELİYOR

Dünya standartlarındaki tedarik zincirimiz size üç temel avantaj sağlıyor: İster Edirne'de, ister Hakkâri’de, nerede olursanız olun elde edeceğiniz tedarik sürekliliği... Değerimizi maksimum seviyeye çıkarmamızı ve size en uygun fiyata en mükemmel hizmeti sunmamızı sağlayan ölçek ekonomileri... Sürdürülebilir gıda maddeleri tedariki sayesinde daha taze, daha lezzetli ve daha sürdürülebilir yemeklerin tadını çıkarmanızı sağlama becerimiz.

Sunduğumuz yemeklerden oluşan karma portföyümüzle ülkenin her köşesinde faaliyet gösterdiğimiz için, ne tür bir hizmet talep ederseniz edin, size istediğiniz hizmeti hızlı ve kusursuz bir şekilde sunacak uzmanlığa ve deneyime sahip olduğumuza emin olabilirsiniz.