Neler Sunuyoruz

KAPSAMLI BİR YİYECEK VE İÇECEK HİZMETİ

Geniş yiyecek ve içecek hizmetleri çözümlerimiz ve sunumlarımız sayesinde, ister resmi bir yemek olsun, ister ayaküstü atıştırmalık, isterse kahve ya da el yapımı hamur işi olsun, her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Tarladan çatalınıza kadar tüm aşamalarda tazelik, damak tadı ve kalite arzusuyla hizmet ve değer sunmak, bizim en birinci önceliğimizdir.

Kaliteli bir yemek yemek ya da rahat bir ortamda bir şeyler atıştırmak istediğinizde, ihtiyacınız olan çözümü size sunabiliyoruz.

İş yemeklerinde menü niteliklerini nispeten önemli kılan çoğunlukla, sunduğumuz çeşitlerden ve sık sık yaptığımız değişikliklerden kaynaklanıyor. Bu nedenle, farklı duyulara hitap eden, değişik tatlarda pek çok farklı yemek konsepti oluşturduk. Her zaman denenmesi gereken yeni şeyler olduğu için, yıl boyunca yeni tatlar ve mevsime uygun yemekler de sunumlarımız arasındaki yerini alıyor.

Tamamen farklı ve kalıpların dışında bir şeyler istediğinizde, her etkinlik için o etkinliğe özgü özel menüler oluşturuyor ve etkinlik personelimiz ile birlikte aşçı başımızı ya da özel yemek ekibimizi de gönderiyor, yeni standartların gerektirdiği her şeyi başarabilmeleri için kendilerine eğitim veriyoruz.

FARK YARATAN Perakende Portföyümüz

Fark yaratan marka ve konseplerimizden oluşan perakende portföyümüz ile gurur duyuyor, yemek çeşitliliğini artırmak isteyen müşterilerimize kusursuz kafe çözümleri sunuyoruz.

ÖZEL ORGANİZASYON VE ETKİNLİKLER

Farklı ihtiyaçlara uygun esnek çözümler sunabilmemiz bizim için çok önemli.

Misafiriniz olduğunda, toplantı odasına servis yapılması gerektiğinde, mesai sonrası yemeklerde ya da etkinliklerde, tam bir gurme deneyimi sunabileceğimiz özel aktivitelerde ve partilerde ve daha pek çok ortamda, her duruma uygun özel menüler geliştirdik.

FINE DINING

Fine Dining, ikram tedarikinin son derece önemli bir yönü olup, Eurest’in de uzmanlaştığı alanlardandır. Tüm yemeklerimiz, sıkı bir tedarik sorumluluğuyla hareket eden ve çevre kurallarına uyan, saygın ve yüksek kalitede hizmet sunan tedarikçilerimizden bize ulaşan en iyi malzemelerle yapılmaktadır.

Ne kadar karmaşık ya da ayrıntılı olursa olsun, her türlü gereksiniminizi karşılayabilecek deneyime ve yeteneğe sahibiz.