Müşterilerimizin Farklı Olduğumuzu Düşünmelerinin Nedenleri

SAĞLIK VE GÜVENLİK

Kurallara uygunluk bizim için son derece önemli; bu ilkeyi, sizin ve bizim ekibimizin sağlığından ve güvenliğinden daha önemli hiçbir şey olmadığı anlayışına dayanarak oluşturduk. Uyguladığımız eğitimler, prosedürler ve çevre yönetim sistemleri sayesinde, güvenli bir çalışma ortamına sahibiz.

ÖDEDİĞİNİZ PARANIN KARŞILIĞINI FAZLASIYLA VERİYORUZ

Müşterilerimizle güvene ve doğruluğa dayalı bir ilişkiye sahibiz, yani, maliyetleri karşılıklı olarak düşürüp, tüm işletmenin verimliliğini sağlıyoruz, sonuçta hepimiz aynı ekipteyiz.

Etkili bir tedarik zinciri ve iş gücü yönetimi sağlamak üzere sizinle birlikte çalışıyoruz; grup şirketimiz olan Eurest Services ile yaptığımız ortaklık sayesinde ise, kusursuz ve tıkır tıkır işleyen bir sistemle pek çok destek hizmeti sunabiliyoruz.

SORUMLULUKLARIMIZI CİDDİYE ALIYORUZ

Günde 1,000 adedi aşkın teslimat yapan bir tedarik zinciri yönetimine sahibiz; yaptığımız her işte, mükemmel ürün kalitesini, etik ve çevre standartlarını ve sürdürülebilirliği korumaya gayret ediyoruz.

YENİLİK

Gastronomi ve İnovasyon Ekibimiz ve Şeflerimiz, sürekli yeni konsept ve fikir arayışında. Bunlar kapsamlı bir şekilde test edilip hemen müşterilerimize sunuluyor. Böylece, daima modern ve yaratıcı yemeklerle karşılaşıyorsunuz.

SAĞLIK VE İYİ YAŞAM

Beslenme uzmanları, diyetisyenler ve aşçılardan oluşan ekibimizle, iş yerinde sağlıklı beslenmeyi geliştirmeye yönelik standartlarımızı her geçen gün yükseltmeye devam ediyoruz.

GERÇEK BİR ANLAYIŞ

Sizi her gün dinliyor ve kendimize sürekli şu soruyu soruyoruz: 'Bunu nasıl daha iyi bir hale getirebiliriz?' İş yerinizde nasıl bir şey başarmaya çalıştığınızı anlayarak, istediğiniz yiyecek ve içecek hizmetini istediğiniz fiyata sunmak bizim görevimizdir. Doğru ve kapsamlı bir anlayış, mükemmelliğin anahtarıdır.

Yalnızca etkili bir tedarik zinciri yönetimi ve arz yoluyla ya da yüksek kalitedeki işgücü yönetimi veya satış artırma sistemleri ile değil, aynı zamanda grup şirketimiz Eurest Services sayesinde, bakım ve temizlikten güvenliğe kadar pek çok farklı alanda destek hizmeti sağlama yeteneğimizle de hizmetinizdeyiz.