Kullanım Koşulları

Web sitemize erişim, aşağıda açıklanan hüküm ve koşullara tabidir.
Lütfen aşağıdaki hüküm ve koşulları dikkatli bir şekilde okuyun. Bu web sitesini kullanarak, Sofra – Compass Group Türkiye tarafından bu web sitesi aracılığıyla toplanan bilgileri toplama ve yayma uygulamalarını ve zaman zaman değiştirilebilecek olan aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Web sitesini her ziyaret edişinizde, aşağıdaki hüküm ve koşulları gözden geçirmelisiniz.
 
Web sitemizi kullanmaya devam ederseniz, her türlü değiştirilmiş hükmü kabul etmekte olduğunuz varsayılır.
 
Genel Hükümler
Bu web sitesi Sofra – Compass Group Türkiye (Bundan böyle bu şekilde anılacaktır) adı altında yer alan öncelikle İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 282409 sicil nolu, ticari ikametgahı İçerenköy Mah. Yeşilvadi Sok. No:3 D:12 Ataşehir İstanbul olan Sofra Yemek Üretimi ve Hizmet A.Ş. ve bağlı ortaklıklarına aittir.
 
Bu web sitesinin amacı, Sofra – Compass Group Türkiye ve Eurest markası adı altında sunulan hizmetleri hakkında bilgi sağlamaktır. Site, şirket hisselerinin satın alınması veya satılması için teklif ya da herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.
 
Kişisel Bilgilerin Toplanması ve Kullanılması
Sofra – Compass Group Türkiye, şirket hakkında görüş ve yorumlarınızı alırken; adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve irtibat tercihleriniz dahil olmak üzere çeşitli bilgileri toplayabiliriz.
 
Kişisel Bilgilerin İşlenmesi ve Korunması
Sofra – Compass Group Türkiye 'nin web sitesini ziyaret ettiğinizde sağladığınız tüm kişisel bilgiler T.C. mevzuatları  uyarınca kullanılır.
Sofra – Compass Group Türkiye, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır; dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır.
Sofra – Compass Group Türkiye, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.
 
Hak mülkiyeti
Bu web sitesine ait tüm haklar ve telif hakkı dahil olmak üzere lisanslandırma hakları Sofra – Compass Group Türkiye’ye aittir. Web sitesinin ve telif hakkı dahil olmak üzere içeriklerinin, önceden Sofra – Compass Group Türkiye'den yazılı izin alınmaksızın ticari amaçlı olmayan kişisel kullanım haricinde herhangi bir amaçla kullanılması veya kaydedilmesi yasaktır. Bu bağlamda, sitenin herhangi bir içeriğinin değiştirilmesi, bozulması veya çoğaltılması da yasaktır.
 
Telif Hakkı (Copyright)
Bu web sitesine ait tüm haklar ve telif hakkı dahil olmak üzere lisanslandırma hakları Sofra – Compass Group Türkiye’ye aittir. Web sitesinin ve telif hakkı dahil olmak üzere içeriklerinin, önceden Sofra – Compass Group Türkiye’den  yazılı izin alınmaksızın ticari amaçlı olmayan kişisel kullanım haricinde herhangi bir amaçla kullanılması veya kaydedilmesi yasaktır. Bu bağlamda, sitenin herhangi bir içeriğinin değiştirilmesi, bozulması veya çoğaltılması da yasaktır.
 
Sorumluluk reddi
Bu web sitesinde sağlanan bilgiler eksiksiz değildir. Bu web sitesinde sağlanan bilgilerin olabildiğince doğru olması için elimizden geleni yaparız; ancak bu bilgiler teyit edilmemiştir ve doğru veya eksiksiz olduklarını garanti edemeyiz.
Sofra – Compass Group Türkiye, bağlı şirketleri veya herhangi diğer alakalı taraf, doğrudan veya dolaylı olarak bu alanın kullanılmasından ya da web sitesinde yer alan bilgilerin kullanılmasından kaynaklanan hiçbir kayıptan sorumlu tutulamaz.
Web sitemizdeki mali raporlar vb. sadece söz konusu raporlarda belirtilen tarihlerde geçerlidir. Sofra – Compass Group Türkiye, bu raporlarda veya web sitesindeki diğer bilgilerde yer alan hiçbir hatayı veya eksikliği güncellemeyi, düzeltmeyi veya bunlar hakkında bildirimde bulunmayı taahhüt etmez. Ayrıca Sofra – Compass Group Türkiye web sitesine dilediği zaman bilgi ekleme ve var olan bilgileri değiştirme veya silme hakkını saklı tutar.
Web sitemizde hiçbir virüs ve hata bulunmaması için elimizden geleni yaparız; ancak bu web sitesini veya web sitemiz üzerinden erişilebilen diğer web sitelerinin bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyeceğini garanti edemeyiz. Web sitemizi kullanmak için de, ona zarar verebilecek her türlü öğeyi kaldırmak için de doğru donanımlara sahip olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Sofra – Compass Group Türkiye, bu web sitesinin kullanılmasından ötürü bilgisayar donanımlarında meydana gelebilecek hiçbir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamaz.
 
Diğer Web Sitelerine Bağlantılar
Bu web sitesi üçüncü taraflara ait web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu gibi bağlantılar söz konusu üçüncü taraflara ait web sitelerini veya bunların içeriklerini incelediğimiz veya gözden geçirdiğimiz anlamına gelmez ve bu gibi web sitelerinde bulunan veya onlar üzerinden erişilen bilgilerden, malzemelerden, ürünlerden veya hizmetlerden sorumlu tutulamayız.  Bu gibi web sitelerine erişmek ve bunları kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır ve riskleri de tamamen size aittir.
 
Bu web sitesine yalnızca bizim yazılı iznimizle bağlantı vermelisiniz. Bu izin verildiğinde, web sitemizde gösterildiği gibi, orijinal içeriklere giden bir bağlantıyı eklemeli ve aynen tutmalısınız. Web sitemizde bulunan içerikleri düzenleyemez, değiştiremez, yeniden dağıtamaz ve ticari amaçlarla kullanamazsınız.
Verdiğimiz izni geri alma hakkımız saklıdır.
 
Markalar
Sofra – Compass Group Türkiye logosu, tescilli bir ticari markadır. Web sitenin sayfalarında yer alan bazı isimler, kelimeler, unvanlar, cümlecikler, logolar, simgeler, fotoğraflar, grafikler veya tasarımlar, Sofra – Compass Group Türkiye üyelerine ait marka isimler veya ticari markalar olabilir. Yukarıda bahsedilen marka adlarını veya ticari markaların web sitemizin sayfalarında gösterilmesi, bunlar için üçüncü bir tarafın kullanım izni verdiği anlamına gelmez. Web sitemizin sayfalarında bahsi geçen diğer tüm ürün veya şirket isimleri, birimler, logolar, simgeler, fotoğraflar, grafikler veya tasarımlar kendi sahiplerinin mülkiyetinde olup yalnızca söz konusu markaların sahipleri için faydalı olması niyetiyle gösterilmektedir ve bu markalarla ilgili hiçbir izni veya hakkı ihlal etme niyeti taşımayız.

Uyuşmazlıkların Çözümü
Kullanıcı siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.

İletişim
Bu web sitesiyle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda sitemizde yer alan basın ve iletişim bilgileri bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.