ANA ŞİRKETİMİZLE TANIŞIN

Meet The Family Header

ANA ŞİRKETİMİZLE TANIŞIN

Eurest olarak, dünya lideri yemek hizmetleri ve destek hizmetleri sağlayıcısı olan Compass Group'un bir parçasıyız. 45 ülkede faaliyet göstermekte olup, dünya çapında, ulusal ve yerel bazda, sürekli üstün standartlarda hizmet sunan 600.000'den fazla çalışana sahibiz.

Her gün her dakika dünya çapında milyonlarca kişiye hizmet veriyor, yeri geliyor kahve servisi yapıp ampul değiştiriyor, yeri geliyor özel bir yemek servisi yapıp entegre tesis yönetim çözümleri sunuyoruz.

Hizmetlerimizi insanlara işyerleri, eğitim kurumları, hastaneler, spor aktiviteleri ya da kültürel etkinlikler veya uzak bölgeler (Açık Deniz Platformları ve Gemiler) gibi çok farklı ortamlarda sunma konusunda emsalsiz bir deneyime sahibiz. Ortaya koyduğumuz kapasite, bu pazarların her birine odaklanmış ve kendini adamış bir işletmeye sahip oluşumuzun ve farklı sektörlerdeki müşterilere uzman düzeyde bilgi ve hizmet sunabilme yeteneğimizin bir sonucudur.

Bu pazarlardaki talepleri ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını derinlemesine anlayabilme becerimiz sayesinde, öncü yeniliklere imza atabiliyor, verimli bir şekilde faaliyet gösterebiliyor ve müşterilerimizin yüksek kalitede hizmetten faydalanmasını sağlıyoruz.

COMPASS GROUP WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDİN

SOFRA/COMPASS GROUP TÜRKİYE WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDİN