Merhaba...

AİLEMİZLE TANIŞIN

GEÇMİŞİMİZ 70 YIL ÖNCESİNE DAYANIYOR.

Eurest de dâhil olmak üzere, Compass Group bünyesine katılmış pek çok işletme, o zamandan bu yana zengin mirasımıza katkıda bulunmuş ve bugün içinde bulunduğumuz işletmenin karakterini şekillendirmiştir. Mütevazı bir başlangıçla ilerleyerek bugün bulunduğumuz noktada uluslararası bir işletme haline gelmek için çok uzun bir yol kat etmiş olsak da, sunduğumuz hizmetin kalitesi ve yenilikçi ruhumuz, gelişimimizin değişmeyen ve süregelen bir özelliği olarak kalacaktır. Ana şirketimiz dünya çapında 50'yi aşkın ülkede faaliyet göstermekte olup, her yıl, her biri ayrı bir damak tadına hitap etmesi gereken yaklaşık beş milyar yemek servis etmektedir. Eurest Services, farklı sektörlerde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası sözleşmeli müşterilerimize destek hizmet çözümleri sunma konusunda bir liderdir.Eksiksiz bir destek hizmetleri çözümü sağlayarak, şirketlerin yükünü azaltarak yalnızca ana faaliyetlerine odaklanmalarına yardımcı oluyoruz.

Uzmanlarımız, yüksek kalitede ve ekonomik bir çözüm sunmak amacıyla, en etkili yöntemler, bakım programları, ekipman ve iş modelleri hakkında tavsiyelerde de bulunuyor.

Hizmetlerimizin büyük bir bölümünü kendi personelimizle gerçekleştiriyoruz. Böylece, kendi ekibimizin sorumluluğunu daha iyi kontrol edebiliyor ve esnek hareket edebiliyoruz. Verimlilik fırsatlarını belirlemek ve ana ekibimizi çok yönlü bir hale getirmek amacıyla, eğitmek üzere araştırmalar yapıyoruz. Ve kaynaklarımızı maksimum düzeye çıkarabiliyor, verimliliği artırabiliyoruz.

Bu model, personelimizin farklı faaliyetlerde birden fazla görevi aynı anda yerine getirebilmesini sağlıyor, dolayısıyla işgücü verimliliğimizi maksimum düzeye çıkarabiliyoruz.