• SİZİN İÇİN

    ÖNEMLİ OLAN

    Müşterilerimize, yiyecek ve içecek hizmetleriyle ilgili beklentilerinde en önemli unsurların hangileri olduğunu sorduk; ve onların olmazsa olmaz dedikleri en önemli kriterlerle 'İlk On' listemizi oluşturduk.

    Daha Fazla Bİlgİ Edİnİn


HABERLER

2020’DE TRENDLERİNİZİ BELİRLEYİN - 2

2020’nin beslenme trendleri üzerine yazdığımız serinin ikinci kısmı da geldi. Bu kez size 2020’de daha da popülerleşen bitkisel kaynaklı beslenmeden bahsedeceğiz.

DEVAMI İÇİN

2020’DE TRENDLERİNİZİ BELİRLEYİN

Karşımıza gelen her yeni dönemde yeni kurallar belirleriz kendimize. Yeni bir okula başlayacağımızda, yeni bir işe başlayacağımızda, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağımızda, yeni bir eve geçeceğimizde...

DEVAMI İÇİN

YEMEK HER ZAMAN SADECE YEMEK DEĞİLDİR

Danimarka kültüründe kültürün temel taşlarından biri ve ilginç bir anlama sahip olan bir kelime var hygge. Türkçe’deki karşılığı rahatlık olsa da tam olarak karşılığının bu olduğunu söylemek zor.

DEVAMI İÇİN

SAĞLIKLI AMA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN İÇ ISITICILAR: BİTKİ ÇAYLARI

Havalar bir öyle, bir böyle giderken; yazdan geçip de iyiden iyiye yaklaştığımız bu sonbaharın son günlerinde etraftan ve dahi kendimizden hapşırık sesleri duymamız oldukça kaçınılmaz. Hal böyle olunca biz de çareyi hava değişimlerinin hastalık yapıcı etkilerinden korunmak için bitki çaylarını yönelmede buluyoruz.

DEVAMI İÇİN

YALNIZCA SİZİN İÇİN

Merhaba. Web sitenize hoş geldiniz. Burası bize değil, size özel...

Buraya gelmenizin pek çok nedeni olabilir - muhtemelen çalışanlarınıza işyerinde yemek sunmak istiyorsunuz - içiniz rahat olsun, bilmek istediğiniz diğer her şeyi de kolayca bulabileceksiniz.

Sizinle karşılıklı güvene dayalı, dürüst ve açık bir ilişki kurmak istiyoruz. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin tam olarak ne olduğunu, sizi dinleyerek ve sizi tanıyarak öğrenebiliriz.

Deneyimlerimize, başarılarımıza ve başarısızlıklarımıza dayanarak, ilginizi çekecek 10 temel nokta olduğunu öğrendik. Bizimle çıkacağınız yolculuğun ilk adımlarını atmak için, 'Daha fazla bilgi edinin' yazan yere tıklayınız.

Faaliyet gösterdiğimiz 70 yıl boyunca yiyecekler hakkında birçok şey öğrendik, bunlardan en önemlisi de; her şeyin sadece yemekten ibaret olmadığıdır.

Saygılarımla,


Andy Barry

Nihat Kartal
CEO

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
MÜŞTERİLERİMİZİN FARKLI OLDUĞUMUZU DÜŞÜNMELERİNİN NEDENLERİ